Dziei bawią się w basenie z kolorowymi kulkami
22 czerwca 2022 Autor adminba 0

Basen z kulkami – od kiedy dziecko może go używać?

Suchy basen z kulkami to taki produkt, który obecnie cieszy się ogromną popularnością. Jest on doceniany nie tylko przez troskliwych rodziców dbających o prawidłowy rozwój swego dziecka, lecz także przez wielu wychowawców placówek edukacyjnych. Daje on niesamowitą radość każdemu dziecku. Zapewnia on zawsze dobrą zabawę o wielu walorach zdrowotnych. Mogą się w nim bawić zarówno bardzo małe dzieci, jak i nieco starsze.

Zabawa w basenie a właściwy rozwój malucha

Basen jest po brzegi wypełniony kolorowymi piłeczkami, które doskonale stymulują i pobudzają zmysł wzroku dziecka. Dzięki temu każdy maluch poznaje świat kolorów. Co więcej, każdy basenik wyposażony w kolorowe kuleczki zapewnia dziecku doskonały, relaksujący masaż ciała.

Posiadając taki basen, maluch może pozwolić sobie na dobrą zabawę każdego dnia. Pod opieką osoby dorosłej każde dziecko może w nim się bawić już od 6 miesiąca życia. Potrafi on także zapewnić niesamowitą atrakcję także większym dzieciom, nawet w wieku trzech lat. Latem można go ustawić w ogrodzie, dzięki czemu maluch będzie mógł spędzać czas na świeżym powietrzu, a zimą basenik można umieścić w dziecięcym pokoju.

Produkt ten jest wykonany w wielu kolorach, zatem stanowi idealny gadżet, zarówno dla każdego chłopca, jak i dla każdej dziewczynki.

Basen z kulkami – bezpieczeństwo i niesamowita frajda

Suchy basen z kolorowymi, delikatnymi oraz miękkimi w dotyku kuleczkami jest dla każdego malucha źródłem wspaniałej, oraz niewyczerpanej zabawy bez względu na wiek. Znajdujące się wewnątrz piłeczki są wykonane z certyfikowanego materiału, a baseny są pokryte przyjemną w dotyku i antyalergiczną dzianiną. Materiał ten jest nietoksyczny oraz w pełni bezpieczny dla każdego dziecka.
Gadżet ten potrafi zapewnić ogromną frajdą każdemu maluchowi oraz dać mu mnóstwo radości. Kuleczki są wykonane z delikatnych materiałów, dzięki czemu pozwalają dziecku odnieść wrażenie kąpieli w wannie wypełnionej puszystą pianką.

Odpowiednia głębokość oraz szerokość basenu gwarantują każdemu maluchowi bezpieczeństwo, oraz niesamowity komfort zabawy. Wysokiej jakości pianka, z której jest wykonany ten produkt, pod wpływem ruchu odkształca się, dzięki czemu świetnie amortyzuje wszelkie upadki.

Produkt ten nie posiada żadnych niebezpiecznych, wystających zakończeń, które mogłyby podrażniać delikatną skórę maluszka. Każdy znajdujący się w sprzedaży basen z kolorowymi kulkami jest bardzo starannie wykonany oraz wielokrotnie sprawdzony pod kątem estetyki wykonania i zapewnienia dziecku bezpieczeństwa. Szeroka oferta sprawi, że z pewnością każdy znajdzie model dla swojej pociechy.