Para wybiera w sklepie nowoczesną lodówke do domu
23 czerwca 2022 Autor adminba 0

Sprawdź, jakimi funkcjami zaskakują nowoczesne lodówki Amica!

Artykuł sponsorowany.

Lubisz przemyślane rozwiązania? Szukasz idealnej chłodziarki-zamrażarki, która ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie oraz pomoże oszczędzić czas? W takim razie lodówki Amica dostępne w Neonet są dla Ciebie! Przeczytaj nasz krótki poradnik i sprawdź, jakie korzyści odniesiesz, wybierając nowoczesny sprzęt AGD dla swojego domu.

Od czego zacząć?

Kupno nowej lodówki to nie tylko kwestia znalezienia urządzenia w dobrej cenie i zadowalającej jakości. Warto pamiętać, że jest to sprzęt, który wpływa na świeżość przechowywanej żywności oraz na komfort życia wszystkich domowników. Warto więc dołożyć starań, by wybrać model w jak największym stopniu odpowiadający na wymagania Twoje i Twoich bliskich.

Jak to zrobić? Bardzo prosto. Wystarczy, że przeglądając proponowane przez Neonet lodówki Amica, oprzesz się na naszych sugestiach. Do najważniejszych kwestii, jakie trzeba rozważyć podczas dokonywania zakupów, należą:

 1. Rozmiar i kolor urządzenia.
 2. Sposób otwierania.
 3. Umiejscowienie zamrażarki.

Bardzo istotne są również funkcje dodatkowe, które sprawiają, że codzienne użytkowanie urządzenia jest niezwykle komfortowe. Poniżej znajdziesz omówienie wszystkich tych zagadnień. Dzięki temu z łatwością wytypujesz odpowiedni sprzęt i dokonasz satysfakcjonującego zakupu.

Jaka lodówka Jest Ci potrzebna?

Proponowane przez Neonet lodówki Amica występują w wielu wariantach, począwszy od kompaktowych urządzeń, poprzez standardowe modele, aż po te mogące pomieścić bardzo duże ilości jedzenia. Czym się kierować, podejmując decyzję o zakupie? Oto najważniejsze kwestie:

 • ilość dostępnego miejsca,
 • wielkość rodziny,
 • częstotliwość urządzania imprez,
 • budżet, jakim dysponujesz.

Weź również pod uwagę fakt, że urządzenie niekoniecznie musi być tradycyjnie białe. W Neonet znajdziesz też lodówki Amica w innych kolorach, np. srebrne albo czarne, pozwalające na tworzenie oryginalnych aranżacji. Ciekawą propozycją są również modele stylizowane w klimacie retro.

Sposób otwierania

Nowoczesne lodówki Amica mają różne systemy otwierania:

 • klasyczne jednodrzwiowe,
 • dwudrzwiowe,
 • z systemem side by side.

Pojedyncze drzwi są stosowane w kompaktowych urządzeniach. Osobne drzwiczki do części chłodzącej i do zamrażarki spotyka się w bardziej rozbudowanych lodówkach. W największych modelach, przeznaczonych dla dużych rodzin, stosuje się nowoczesne otwieranie dwuskrzydłowe, czyli side by side. Zapewnia ono najlepszy dostęp do wnętrza, a jednocześnie ułatwia segregowanie żywności.

Lokalizacja zamrażarki

W urządzeniach z systemem otwierania side by side jest ona ulokowana z boku (zwykle po lewej stronie). W lodówkach dwudrzwiowych może jednak być umiejscowiona na górze lub na dole.

Jeżeli masz zamiar często korzystać z zamrażarki, dobrym pomysłem będzie zakup modelu, w którym jest ona umieszczona w bocznej części. Jeżeli jednak zamrażasz coś jedynie sporadycznie, lepiej postawić na urządzenie z chłodziarką u góry.

Co warto wiedzieć o funkcjach dodatkowych?

Prezentowane w Neonet lodówki Amica są wyposażone w ciekawe rozwiązania, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i pomagają lepiej gospodarować czasem oraz domowym budżetem. Do udogodnień zasługujących na szczególną uwagę należą:

 • ice maker, czyli dyspozytor kostek lodu umieszczony na drzwiach,
 • dyspenser wody – nigdy więcej kupowania plastikowych butelek,
 • system Total NoFrost, dzięki któremu nie trzeba rozmrażać lodówki,
 • cicha praca – funkcja szczególnie istotna w kuchniach otwartych,
 • światło UV zmniejszające ilość bakterii i oczyszczające powietrze w środku lodówki.

Nowoczesne lodówki Amica w Neonet

Dostępne w Neonet lodówki Amica występują w wielu wariantach, a stosowane w nich przemyślane rozwiązania i wysoka jakość wykonania sprawiają, że stanowią one doskonałą inwestycję na długi czas. Mamy nadzieję, że dzięki naszym poradom z łatwością znajdziesz urządzenie na miarę potrzeb Twojej rodziny.