Korzystanie z karty podarunkowej Netflix
11 października 2022 Autor adminba 0

Karta podarunkowa Netflix – dlaczego warto ją kupić?

Karta podarunkowa Netflix to rozwiązanie, dzięki któremu możesz w łatwy i bezpieczny sposób uzyskać dostęp do najlepszych filmów i seriali. Dlaczego warto ją kupić? Jak korzystać z doładowania Netflix i gdzie je kupić?

Karta podarunkowa Netflix – bezpieczny dostęp do filmów i seriali

Karta Netflix to jeden ze sposobów na opłacenie subskrypcji na tej niesamowicie popularnej platformie streamingowej, która w samej Polsce ma już ponad 2 miliony aktywnych użytkowników. W porównaniu z innymi opcjami płatności jest to rozwiązanie, które wyróżnia się wygodą i wysokim poziomem bezpieczeństwa – doładowanie Netflix jest jednorazowe i nie wymaga podawania żadnych danych z karty kredytowej lub debetowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje wydatki na seriale będą zawsze pod kontrolą.

Wygodna płatność z kartą podarunkową

Kod podarunkowy Netflix to dobry sposób, by skutecznie zarządzać swoimi wydatkami na rozrywkę. W przypadku podpięcia pod swój profil karty debetowej lub kredytowej środki są ściągane z konta bankowego przy każdym odnowieniu pakietu. Chcąc zrezygnować z usługi, należy zatem pamiętać o anulowaniu subskrypcji przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego, by uniknąć niespodziewanego obciążenia konta. Karta podarunkowa Netflix jest z kolei rozwiązaniem, z którym od początku dokładnie wiesz, ile miesięcy możesz opłacić. Kupując kod, samodzielnie wybierasz, ile ma wynosić doładowanie – standardowe opcje to 60 i 120 złotych. Teraz jednak klienci Żabki mają do dyspozycji jeszcze wygodniejszą i bardziej elastyczną ofertę, w ramach której można wybrać dowolną kwotę pomiędzy 40 a 500 zł.

Kod podarunkowy Netflix kupisz w dowolnym miejscu

Karta Netflix to produkt, który możesz nabyć między innymi w sklepach sieci Żabka. To franczyza, która ma w Polsce już ponad 8,5 tysiąca punktów – można je znaleźć na praktycznie każdym osiedlu, zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Wystarczy znaleźć doładowanie Netflix, które jest zwykle dostępne niedaleko kasy, lub zapytać pracowników sklepu o wsparcie. Następnie po prostu zapłać za kartę i wprowadź wskazany na niej kod podarunkowy Netflix, aby aktywować usługę.

Karta podarunkowa Netflix – dostęp do najlepszej rozrywki

Netflix jest obecny na polskim rynku od 2016 roku i szybko stał się najpopularniejszą platformą streamingową nad Wisłą. Można na niej znaleźć oryginalne produkcje, ciekawe premiery czy liczne klasyczne tytuły – nie brakuje także pozycji dla dzieci. Karta Netflix to wygodny i korzystny sposób na dostęp do ogromnej ilości rozrywki.